Galerie rowerowe tworzą zdjęcia uczestników i organizatora wypraw i wycieczek rowerowych. Od wielu lat jeżdżąc na rowerze po całej Europie zebraliśmy niemały zbiór pięknych i oryginalnych zdjęć naszego kontynentu. Zgromadziliśmy również wiele bardzo normalnych ujęć ale przybliżających klimat krajów i regionów, a jeszcze bardziej oddających zmaganie się z trudami jazdy rowerem pod wiatr, w słońcu i deszczu lub na pirenejską lub alpejską przełęcz. Chcemy pokazać piękno rowerowych szlaków, zaintrygować rowerowymi wędrówkami. Zdjęcia zamieszczać będziemy sukcesywnie, w miarę dokonywanego wyboru - na co dzień bowiem staramy się organizować wycieczki i wyprawy rowerowe. Zaczynamy również jeździć w dalsze miejsca, stąd wspaniałe zdjęcia z Maroka i Nowej Zelandii. Za pierwsze niedoskonałości galerii z góry prosimy o wybaczenie.

Chętnie opublikujemy zbiory zdjęć innych autorów, prosimy o ewentualny kontakt email: biuro@wyprawyrowerowe.pl.

Informujemy również, że nie jest naszym celem i zamiarem naruszenie jakichkolwiek praw autorskich do zdjęć jak również praw do wizerunku osób, które mogą znaleźć się na zdjęciach. Jakiekolwiek naruszenie prosimy zgłaszać bezpośrednio do właściciela niniejszej galerii firmy:

Euro Eagle sp.z o.o. w Warszawie
Puławska 72/1
tel (48 22) 624 38 55


Zdjęcia zamieszczane w galerii są własnością konkretnych uczestników i pracowników BP Eagle. Są chronione prawem autorskim , osobistym i majątkowym. Jakiekolwiek, w całości lub fragmencie, wykorzystywanie do celów prywatnych lub zawodowych, powielanie, przechowywanie lub reprodukowanie w formie elektronicznej lub drukowanej bez pisemnej zgody właściciela zdjęć jest zabronione i chronione zgodnie z polskim i międzynarodowym prawem autorskim.


Powrót